1. pl
  2. en

Rozpocznij swoją karierę w Myzer – Miej wpływ na przyszłość technologii!

Witaj w Myzer – Twoim miejscu na mapie innowacji technologicznych!

Myzer to nie tylko kolejna firma technologiczna – to przestrzeń, w której twórcze umysły spotykają się, aby wspólnie kształtować jutro. Nasza misja to rozwijanie przełomowych technologii w dziedzinie robotyki i automatyzacji, które zmieniają świat na lepsze. Jesteśmy dumni z tego, że nasz międzynarodowy zespół prowadzi branżę naprzód, wprowadzając innowacje i tworząc inteligentne rozwiązania na globalną skalę.

Dołącz do nas i zostań częścią czegoś większego!

Pracując w Myzer, będziesz częścią dynamicznego środowiska, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie przestrzeni, w której będziesz mógł wykorzystać swoje umiejętności, rozwijać pasje i wspierać Twój rozwój zawodowy.

Co oferujemy?

  • Międzynarodowe projekty: Pracuj z klientami i kolegami z całego świata, wymieniając wiedzę i doświadczenia.
  • Innowacyjne technologie: Dotknij przyszłości, pracując z najnowszymi osiągnięciami w robotyce i automatyzacji.
  • Rozwój zawodowy: Zapewniamy szkolenia, warsztaty i możliwości awansu, abyś mógł rosnąć wraz z nami.
  • Inspirujące środowisko: Oferujemy otwartą kulturę pracy, która promuje dzielenie się pomysłami i wspólne osiąganie sukcesów.
  • Pakiet benefitów: Dbamy o nasz zespół, oferując konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy...

Gotowy na zmianę?

Szukamy ludzi z pasją, którzy są gotowi podjąć wyzwanie i dołączyć do naszej misji tworzenia inteligentnych systemów logistycznych i produkcyjnych. Jeśli jesteś inżynierem, programistą, projektantem, specjalistą ds. sprzedaży lub masz inne umiejętności, które możesz wnieść do naszego zespołu – chcemy Cię poznać!

Zacznij swoją podróż w Myzer już dziś.

Odkryj dostępne role i zobacz, jak Twoja praca może pomóc kształtować świat nowoczesnych technologii. Aplikuj teraz i dołącz do nas w podróży do innowacji i doskonałości.

Inżynier konstruktor

Inżynier Konstruktor – Projektowanie Systemów Logistycznych

Opis stanowiska: Myzer, lider w innowacyjnych rozwiązaniach logistycznych, poszukuje doświadczonego Inżyniera Konstruktora. Twoim zadaniem będzie projektowanie efektywnych systemów logistycznych, takich jak wózki do systemów Milkrun, stanowiska pracy oraz regały przepływowe, które wspierają zarówno produkcję, jak i magazynowanie.

Odpowiedzialności:

  • Projektowanie i rozwijanie wózków Milkrun, stanowisk pracy i regałów przepływowych z wykorzystaniem systemu rurowego.

  • Praca z zespołem inżynierów w celu optymalizacji projektów i wprowadzania innowacji.

  • Tworzenie dokładnych modeli i rysunków konstrukcyjnych przy użyciu IronCAD lub SolidWorks.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie inżynierii mechanicznej, budowy maszyn lub pokrewnej.

  • Doświadczenie w projektowaniu komponentów mechanicznych oraz systemów logistycznych.

  • Znajomość oprogramowania CAD, preferowane IronCAD lub SolidWorks.

  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielne rozwiązywanie problemów technicznych.

  • Elastyczność w podejściu do pracy – możliwość pracy hybrydowej lub stacjonarnej.

Oferujemy:

  • Pracę nad przełomowymi projektami w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

  • Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy.

  • Dostęp do najnowszych technologii i wsparcie w dążeniu do doskonałości.

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres rekrutacja@agvmyzer.pl z tematem „Inżynier Konstruktor”.

Automatyk

Automatyk – Specjalista ds. Robotów AGV/AMR

Opis stanowiska: W Myzer kształtujemy przyszłość automatyzacji przemysłowej. Poszukujemy Automatyka, który dołączy do naszej załogi i będzie miał znaczący wpływ na rozwój robotów AGV (Automated Guided Vehicles) i AMR (Autonomous Mobile Robots).

  • Programowanie sterowników PLC oraz rozwijanie oprogramowania do robotów AGV/AMR.

  • Projektowanie systemów sterowania i automatyzacji procesów.

  • Testowanie i optymalizacja działania robotów.

  • Współpraca z innymi działami w celu integracji systemów robotycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie automatyki, robotyki lub pokrewnej.

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC i pracy z systemami automatyzacji.

  • Znajomość języków programowania specyficznych dla automatyki przemysłowej.

  • Kreatywne myślenie i umiejętność innowacyjnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w dziedzinie robotyki mobilnej.

  • Rozwój zawodowy poprzez udział w różnorodnych projektach.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i kompleksowy pakiet socjalny.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

GRUPA MYZER

Myzer Sp. z o.o.

www.myzer.pl

myzer@myzer.pl

Tli sp. z o.o.

www.tli.group